top of page

Svatební konzultace

NAPLÁNUJTE SI SVATBU

 SE ZKUŠENOSTMI PROFESIONÁLA

sami

Soustředit se na sebe, na těšení, na jedinečnou životní událost. Dopřát si možnost ji opravdu prožít. Umožnit Vám tento prožitek na Vaší svatbě je náš cíl.

Pokud si chcete svoji svatbu naplánovat sami, ale s jistotou a jasnou hlavou, může se Vám hodit načerpat něco z dlouholetých zkušeností svatební agentury. Najít můžete odpovědi na otázky ohledně rozpočtu, výzdoby, harmonogramu nebo naprosto čehokoliv, co se Vám honí hlavou a nedá Vám spát.

Proto nabízíme svatební konzultace, během kterých s Vámi projdeme celý koncept svatby tak, jako bychom Vám připravovali svatbu na klíč. Pomůžeme Vám tak, abyste svůj velký den drželi pevně ve svých rukou. Bez zbytečného stresu a nejistoty.

Konzultací nezískáváte jen odpovědi na své otázky, ale zcela otevřeně i kontakty na spolehlivé dodavatele, se kterými tvoříme svatby téměř 10 let, a vlastně celé naše oborové know-how, které jsme nasbíraly na více než stovce realizovaných svateb.

Které téma vás zajímá?

Pro zákazníky, kteří si zakoupí balíček Svatbou kolem dokola, nabízíme slevu 15 % na každý další zakoupený balíček.

Ceny nezahrnují cestovné do místa svatby či na schůzku, do 10 km od Brna / Znojma zdarma, dále účtujeme 5 Kč / km.

S kým?

PROBEREME TO, CO VÁS ZAJÍMÁ

Spojme se

S P O L E Č N Ě:

Vaše zpráva už letí!

Děkuji, brzy se spojíme.

wateroclor5.png

“Děkuji Monči za to, že mi byla skvělým průvodcem při plánování svatby. Dostala jsem tolik tipů, co vše na svatbě zařídit a opravdu velmi oceňuji to, že mi bez skrývání předala své kontakty, které tak dlouho sbírala. Mohu doporučit."

Petra D.

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page