top of page

Svatba na louce

Přesně podle Vás, taková, kde se budete cítit nejlépe. Za humny u babičky, kam jste chodívali tajně na maliny, nebo na místě, kde proběhlo Vaše první rande. Podobných svateb, opravdových jako láska jejich dvou hlavních aktérů, jsem pomáhala realizovat už několik. Není tolik příležitostí, protože taková svatba představuje opravdu komplexní projekt, do kterého se nevrhá po hlavě každý pár - většina jich dává přednost svatbě na klíč v restauraci, vinařství nebo penzionu. Přitom právě svatba na louce bývá vždy ta nejryzejší a nejbohatší na emoce.

Za humny u babičky, kam jste chodívali tajně na maliny, nebo na místě, kde proběhlo Vaše první rande. Ta nejryzejší a nejbohatší na emoce - svatba podle Vás dvou, tam, kde to máte tolik rádi.

Moc ráda vzpomínám na svatbu Terky a Standy, kteří si šli po svém jednou z nejtěžších cest - vysněnou svatbu si postavili rovnou v lomu. Nerovný povrch, pískovec, uprostřed dolík, dodavatelé zabloudili v nedalekém lese, těžký obrovský gril muselo přenášet 7 chlapů, aby ho vůbec dostali na místo určení a zábava jela až do brzkého rána. Bylo to naprosto fenomenální a nejde na to zapomenout.Klárka s Tomem si zase svatbu vystrojili na louce za domem nevěstiných rodičů, u rybníka. Na něm ženich s tchánem postavili molo, kde proběhl obřad, nezapomněli ani na vor nebo lodičku, na které se hosté projížděli během červnového slunečného odpoledne z jedné strany rybníka na druhou. Přípravy tak pohltily celou rodinu, že tatínci spali v předvečer svatby na místě, aby uhlídali celou tu svatební parádu do druhého dne. Nevěsta se sestrami se postaraly o krásnou květinovou výzdobu, kterou jely nasbírat na okolní louky a hosté potom o parádní atmosféru, díky které se strhla párty taktéž až do rána.


Máte-li někde také svůj srdcový prostor, nebojte se ho využít. Ráda Vám poradím, jak ho přeměnit v tu nejbáječnější svatební scenérii, a buďte si jistí, že ani o pomocníky nebudete mít nouzi.

Comentarios


  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page