top of page

Loucký klášter Znojmo

Svojí magickou přitažlivostí a přívětivou náručí si vás jistě získá Knihovní sál Louckého kláštera ve Znojmě, kterému vinařství Znovín Znojmo vdechlo nový život ve spolupráci s městem Znojmem. Loucký klášter byl po staletí jedním z nejvýznamnějších klášterních komplexů ve střední Evropě a jeho genius loci tak září do daleka. Hledáte-li pro vaši svatbu oázu vybízející k zastavení a zamyšlení, kde čas je pouze relativní, je to pro vás to pravé místo. Zkrátka svatba v opojení vynikajícího vína a ducha místa.

Foto: Jindřich Nejedlý


Proslýchá se, že právě v tomto Knihovním sále stála jedinečná klášterní knihovna, která se po zrušení kláštera v rámci josefinských reforem přestěhovala do premonstrátského kláštera na pražském Strahově.

Editorial v Louckém klášteře: Your Life Video


Foto: Jindřich NejedlýVe velkém sále zde pohostíme až 140 osob. Kapacitu nám případně navyšuje ještě sál druhý, který je s Knihovním sálem přímo propojen. Tak co říkáte, už jste našli to pravé místo pro svoji svatbu? Napište mi a popovídáme si o tom, jak proměnit právě vaši svatbu v jedinečný nezapomenutelný zážitek.


Foto: Sonka Skerik

Comentarios


  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page