top of page

Monika & Martin

2.png

8. dubna 2023 | 14 hodin
Knihovní sál Louckého kláštera

8. dubna 2023

Přijměte, prosím, naše srdečné pozvání na oslavu našeho velkého životního kroku, kdy půjdeme jeden druhému po boku pod společným jménem. Budeme šťastní, když budete u toho. Těšíme se na Vás!

Ona & On

Svatbou to začalo a svatbou to pokračuje. Potkali jsme se v roce 2016 při práci. Monika organizovala svatbu na znojemském hradě a Martin tam přišel dělat degustaci vín. Jednoduše řečeno ho k ní přitáhla láska k vínu (nebo vidina peněz za odvedenou práci? :D). Láska k vínu zůstala, přeskočila i na Monču a rozhořela se v lásku a úctu jednoho k druhému. A je to láska plodná - tisíce společných okamžiků, stovky vinných keřů a už dva traktory přivedla na světlo světa. Začátkem dubna přivede dohromady desítky svatebních hostů - milovanou rodinu a nejmilejší přátele. 

Těšíme se, že oslavíte tuto velkou událost s námi.

7.png
DSC_5363.JPG

Monika očima Martina

Monča je neskutečně pozitivní, milá a hodná osoba. Velmi si vážím její bezplatné účasti na pracech pro vinařství, zejména její ochoty přemisťovat těžká břemena v nedosažitelných vzdálenostech. Její trpělivost je zcela jistě bezmezná - otestováno za Vás. Rozhodl jsem se spojit naše životy v jeden, protože umí dokonce i řídit traktor a zároveň nám pak bude její rodina zavázána ještě silněji a nedovolí si nedojít během vinobraní do vinohradu.

DSC_5430.JPG

Martin očima Moniky

Martin je skvělý parťák do života. Jeho neutuchající energii do jakýchkoli aktivit často obdivuji zejména večer z gauče, kdy nemohu udržet už ani oči otevřené, a Martin si zrovna připravuje sedlo svého rotopedu na další večerní projížďku obývákem. Máme krásně barvitý život, kde o zážitky a lokace není nouze. Naše společná jízda vede od vinohradu přes sklep na společnou dovolenou, na které se bavíme zase o vinohradu nebo sklepě. Právě proto nám to spolu klape a náš vztah je tak úspěšný jako naše světová vína.

Hvězdy
Černé nebe
DSC_5357_edited.jpg

Mohlo by vás zajímat

Místo

Oslava naší svatby proběhne v sobotu 8. dubna od 14 hodin v Knihovním sále Louckého kláštera ve Znojmě. 

Máme to tu rádi a věříme, že si to zamilujete i Vy.

Oblečení

Svatbu plánujeme v zemitých barevných tónech. Budeme moc rádi, když se s námi sladíte částí oděvu nebo doplňky a oblečete se do béžové, hnědé, pudrové nebo pískové barvy, případně doladíte detaily. Není to nutné, ale potěší to nás, i fotografku. Chystáme pro Vás sice veselou párty, ale uvítáme formální oblečení.

Knihovní sál je sice vytápěný, ale zdi kláštera tlusté a jarní sluníčko ještě slabé, oceníte tedy určitě i nějaký teplejší svršek.

Ubytování

Pro naše přespolní hosty jsme zajistili ubytování v blízkém penzionu Eden. Ubytovat se můžete již od 13 hodin, následně, prosíme, přijeďte na místo svatby. Řidiči potom mohou odvézt auta zpět do ubytování odkud bude ve 13:40 odjíždět auto na místo svatby a řidiče odveze na večírek. Ubytování je v naší režii, doufáme, že se dobře vyspíte. :) Využijete-li ubytování, nezapomeňte nám o tom dát vědět prostřednictvím potvrzovacího formuláře.

Svatební dary

Co by tak dva lidé, co mají už i traktor, mohli potřebovat? Vedle traktoru máme i všechny skleničky, polštáře, ručníky i povlečení, děkujeme tedy za péči, ale přejeme si hlavně to, abyste byli s námi. Pokud přece jenom, nejpraktičtější na skladování i nároky na místo nám přijdou ty dárky, které se vejdou do obálky. 

Obřad

Protože nejsme rádi středem pozornosti, chvíle drobné nervozity a napětí jsme se rozhodli přesunout na jiný den a tuto společnou sobotu si chceme jednoduše a prostě užít naprosto bezprostředně a pohodově. Svatební pochod tedy nečekejte, zato si připravte svoje hudební přání pro našeho DJe a cimbálku.

Děti na svatbě

Vaše děti zbožňujeme, stejně jako zbožňujeme Vás. Pokud Vám naše svatba udělá hlídací alibi, řekněte doma babičkám, že si na naší svatební párty hlavně toužíme popovídat zase jednou jen s vámi a v souvislých větách. Ony rády pohlídají a my si to společně po nějaké době zase užijeme naplno.

Přijdete?

Dejte nám to vědět prostřednictvím tlačítka níže. Moc se těšíme!

létavice

Potřebujete se s námi spojit? 

Monika: 604 828 991

Martin: 737 267 553

svědkyně nevěsty Marie: 602 304 777

Email 

Těšíme se na Vás!

8. dubna 2023

od 14 hodin

Loucký klášter, Znojmo

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon
bottom of page